Вивіски

Світлові короби

Панель-кронштейни

Неонові вивіски

Світлодіодні вивіски

Об’ємні букви

Плоскі букви

Рекламні стели

Пілони

Стели АЗС

Рекламні щити

Дахові установки

Інформаційні стенди

Аптечні хрести

Автоподіуми

Вхідні групи

Дорожні покажчики

Штендери

Таблички

Рекламні конструкції

Брандмауери і банера

Оформлення ТРЦ

Розглядаючи альбоми з нашими роботами, виготовленими на стику 20-21 століть, ми часто посміхаємося, згадуючи ті матеріали, які доводилося використовувати, то обладнання, на якому доводилося працювати і ті технології, які стояли тоді на озброєнні. А адже минуло не 100, не 50, а якихось 15 років. Як сказав би Остап Бендер: “Як далеко за цей час зробила крок шахова думка!”
Сучасну зовнішню рекламу складно уявити без композитних матеріалів, кольорових акрилів, світлодіодних екранів і надміцних хімічних систем кріплення. Але в той же час завжди був і залишається затребуваний старий-добрий молочний акрил, плівки ОРАКАЛ, алюмінієві профілю і неон, химерно зігнутий майстри-склодуви.
Нинішні технології як ніколи сучасні і технологічні з одного боку і традиційно- добротні з іншого. Ми залишили в нашому арсеналі всі кращі і пройшли випробування часом напрацювання, і в той же час, стежимо за всіма новинками, що з’являються на ринку зовнішньої реклами як гриби після дощу. А тонкий смак і внутрішня культура наших дизайнерів дозволяють нам поєднувати воєдино ці здавалося б самі суперечливі технології та матеріали. І щось в душі підказує, що всі ми: і Замовники і виробники зовнішньої реклами тільки на початку шляху. Чи то ще буде!

Свяжитесь с нами