Цілі :

Ось уже 15 років ми ріжемо пластик, клеїмо плівку, гнемо неонові трубки і фрезеруя композит з однією лише тільки метою-зробити чергову красиву, яскраву, якісну, технологичную вивіску, яка прикрасить об’єкт нашого Замовника, приверне в його ресторан найвишуканішого гурмана, змусить звернути до нього на АЗС крутого “перцю” на “Феррарі”, і просто порадує мешканців нашого міста своєю новизною.

О нас :

 • Ми знаємо про облицювання фасадів і світловій рекламі все.

 • Готові прямо зараз провести безкоштовну консультацію для Вас – запропонувати саме той варіант вивіски, оформлення фасаду будівлі або АЗС, який потрібен Вам для отримання максимального ефекту і збільшення прибутковості Вашого бізнесу.

 • Ми пропонуємо: монтажні та висотні роботи, роботи з облицювання фасадів, роботи з ремонту вивісок, чистка та оновлення вивісок, обслуговування вивісок.

Досягнення :

Колосальний досвід роботи на ринку зовнішньої реклами - 14 років
За весь період було вироблено понад 35 комплексних оформлень АЗС
З 2000 року було оформлено понад 260 відділень банків
Протягом даного періоду діяльності ми пережили всі етапи, властиві будь-якому живому організму. Зародження, становлення, перші вдалі кроки і перші “набиті гулі”, радість від самостійно виконаної роботи, заданої на будинок допитливим викладачем. Ми вчилися дружити і намагалися дуже багато працювати. Ми пишалися виконанням завдань по ребрендингу десятків відділень “Райффайзенбанку Україна” виконаних протягом місяця виснажливої ​​роботи і з особливою теплотою згадували маленьку акуратну табличку для офісу продажів котеджного містечка “Ясний”. Наші монтажники з сумом мріють про той час, коли вони знову поїдуть оформляти черговий об’єкт в місто-герой Севастополь і готові на першу вимогу висунутися в Республіку Білорусь, де в найкоротші терміни був оформлений готель і ресторан в “Національному Парку Прип’ятський” в Гомельській області.
Але, головне, все-таки, полягає в тому, що ми зробили висновки: найрізноманітніші і у великій кількості. І ми віримо, що вони допоможуть нам в нашій подальшій роботі і в нашому житті.
І ми точно знаємо, що ми Вас не підведемо!

Нам довіряють :

Киевстар
Адидас
Platinum Bank
Otp Bank
Епицентр
DreamTown
УкрГаз
Субару

Відгуки :

 • Ми рекомендуємо компанію The Face як якісного і надійного підрядника у виготовленні вивісок, оформленні фасадів будівлі, облицювання будівель і виготовлення внутрішніх лайтбоксів. Ми задоволені співпрацею і готові продовжувати його і в 2016 р

  Кечіян О.Н
  Директор ТОВ “Шельф ТК”

 • Компанія TheFace, є нашим надійним партнером досить тривалий час. Менеджери компанії завжди оперативно і професійно реагують на всі запити. Компанія враховує всі отримані пропозиції та потреби представників банку з розміщення зовнішньої реклами. За час співпраці компанія The Face проявила себе як високопрофесійна організація, готова якісно вирішувати поставлені завдання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень клієнтського сервісу – відмінні риси цієї компанії. Ми впевнені, що наше партнерство буде надалі процвітати і міцніти.

  Чернявський І.А
  Начальник управління Адміністративно-господарського забезпечення Platinum Bank

 • З компанією The Face Банк співпрацював в області виробництва рекламної продукції. За час співпраці компанія підтвердила свій високий професійний статус, компетентність та проявила активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконувалися в установлені строки та з належною якістю. Ми задоволені результатами роботи компанії The Face і рекомендуємо її як надійного і відповідального партнера.

  Лазепко Л.О
  Член правління OTP Bank

 • Юра, величезне спасибі за фасадну вивіску. Все зроблено якісно і, що важливо, вчасно. Сподіваюся на подальшу співпрацю .

  Поликомбанк
  Вікторія Горбачова
  Глава відділу реклами у ПАТ “Полікомбанк”